Biz kimiz?

Ruhunu nelerin yansıttığını hiç düşündün mü?

Eğlence anlayışın, görmek istediğin yerler, yaptığın aktiviteler, bakış açın, stilin…

Ruhunu yansıtmanın, enerjini yüksek tutmanın en sevdiğin kıyafetleri giydiğinde daha da kolay olduğunun farkındayız.

Sokağa çıktığında, arkadaşlarınla buluştuğunda, yeni yerler keşfetmek istediğinde veya bi’ partiye katıldığında seni sen yapan özelliklerini yansıtabilmenin ve farklı hissetmenin rahatlığını çok iyi biliyoruz.

Biz de Breezy olarak; 2011 yılında başladığımız serüvenimizde tüm tasarımlarımıza müziğin, doğanın ve sokağın ritmini katarak ilerliyor, gençliğimizin verdiği dinamizmi ve senden aldığımız enerji sayesinde, 7 farklı ülkede bulunan 20’nin üzerinde mağazamızla milyonlara ulaşmanın gururunu yaşıyoruz.

Yenilikçi, şık ve ulaşılabilir olma prensibimizi yeni trendler oluşturma üzerine kurarak farklılık yaratıyor ve sektördeki değişimlere öncü olmak için çalışıyoruz.

Seninle kurduğumuz bağı her geçen gün güçlendirerek büyümeye devam ediyor, bir dünya markası olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerliyoruz.

Unutma!
Birlikte daha iyiyiz…

Remember!
Always better together…

Biz kimiz?

Yenilikçi, Şık ve Trend

Profesyonellerden oluşan ekibimizle birlikte her geçen gün sana daha iyi bir hizmet sunabilmek için çalışıyoruz. Breezy Merter Toptan Mağazamızda, hayatı daha keyifli hale getiren ürünlerimiz ile kaliteyi seninle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

100 +
Çalışan
20 +
Ülkeye İhracat
10 M+
Üretim
20 +
Perakende Mağaza